Hall of Fame

Premierne til førstepladsen sponseres af:

Nyere vindere

2016

Caroline Wetche – 1. Farsø Flok og Trop

Agnete Thorup – Ry

2015

Viktor Ryle – Birkegruppen, Ravnsholt division

Benjamin Graham – Birkegruppen, Ravnsholt division

2014

Mathias Skytthe – Stjernegruppen, Kong Knuds division

Laust Zwisler – Stjernegruppen, Kong Knuds division

2013

Rasmus Egtoft – Brejning Efterskole

Andreas Thorup – Brejning Efterskole

2012

Simon Clausen – Stjernegruppen, Kongknuds

Frederik Lund – Valdemaratterdag, Jensbang

2011

Ruben Zwisler – Brejning Efterskole

Simon Clausen – Brejning Efterskole

2010

Frederik Mogensen – Brejning Efterskole

Jesper Høgh Torndahl – Niels Ebbensens Gruppe

2009

Birk Skyum – Brejning Efterskole
Bine Simonsen – Brejning Efterskole

2007

Michael Pepke Pedersen – 1. Lillerød, Ravnsholt
Anton Rye Bjerregård – Birketroppen, Ravnsholt

2006

Kasper Møller – 2. Randers, Randellsborg
Frederik Larsen – Hammershøj

2004

Thea Sjøgren Weiss Andersen – Hjalte gruppe, Kongslejre
Mia Rix – 2. Randers, Randellsborg

2003

Frey Madsen – Ravnehus Trop
Ann Eriksen – Hareskov division

2002

Rasmus Klok – Røde Orm Trop
Anders Jensen – Ravnsholt division

2001

Rasmus Klok – Røde Orm Trop
Anders Jensen – Ravnsholt division

2000

Jens Verner Dam Nielsen – 2. Randers, Dronningborg
Morten Sloth Madsen – Randelsborg division

Old-School Dillevindere

1999

Rasmus Krarup Nielsen – Klaus Nar, Ravnsholt division
Nicolai Depenau Rasmussen – Skjoldmøerne, Ravnsholt division

1998

Gry “Pudde” Boesen – Skjoldmøerne, Ravnsholt division
Nicolai Depenau Rasmussen – Skjoldmøerne, Ravnsholt division

1997

Marcus Jønby-Vagnby – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Martin Dam – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1996

Thomas Jensen – Grethesholm, Ravnsholt division
Jonas Hansen – Grethesholm, Ravnsholt division

1994

Frederik Høysholdt – Alugod Trop, Hareskov division
Jesper Duelund – Alugod Trop, Hareskov division

1993

Anders Nørgård – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Esben Herskind Christensen – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1992

Anders Nørgård – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Mads-Niels Troldborg – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1991

Peter Tranevig – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Morten Krogh – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1986

Kim Wagner – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Thomas Ravel – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1985

Kim Wagner – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Thomas Ravel – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1984

Jesper Hvidkjær – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Thomas Ravel – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1983

Harald Espenhain, Per N. – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Tobias Nielsen – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1982

Jens Bursell, Antonis E. – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Thomas Boesen – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1981

Jens Bursell – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Thomas Boesen – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1980

Jesper A. – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Harald Espenhain – Røde Orm Trop, Ravnsholt division

1979

Ole L. – Røde Orm Trop, Ravnsholt division
Morten T. – Røde Orm Trop, Ravnsholt division